5 דברים שלא ידעת על בית תוכנה

בית תוכנה

בית תוכנה היא מרכיב מרכזי בשוק השירותים המקצועיים. ישנן חברות רבות המתמחות בתוכנה מותאמת אישית. חברות אחרות מתמחות בפיתוח תוכנות ענן. אינטואיט (באנגלית: Intuit) היא חברה בקליפורניה המספקת חשבונאות, מס ותוכנה עסקית. היא משרתת חברות גדולות וקטנות. אינטואיט היא אפשרות נהדרת אם אתה צריך תוכנה פיננסית. פיסרב היא חברה מוויסקונסין שמפתחת פתרונות עבור התעשייה הפיננסית. לקוחותיו כוללים בנקים, תיווך ניירות ערך ואיגודי אשראי.

קוולטריקס מספק דרך פשוטה לעסקים לשלב נתונים. החברה משתמשת בלמידת מכונה וניתוח בינה מלאכותית כדי להפוך נתונים לתובנות ברות פעולה. היא מעסיקה כ-2,500 איש ומפקדה נמצא בסיאטל ובפרובו (יוטה). SAP רכשה את Talend בשנת 2019, אשר יפורסם על הנאסד "ק בשנת 2021. בקרו באתר שלהם למידע נוסף. אתה תהיה שמח שעשית.

חפש קרנות הון סיכון זמינות לפני הקמת חברת התוכנה שלך. גלה אם הם מימנו בתי תוכנה דומות. אם אתם מחפשים להשיג הון סיכון, תהיו מודעים לכך שתוותרו על חלק ניכר מההון שלכם בחברה. כדי למצוא משקיע, עליך לשוחח על היתרונות והחסרונות עם בני משפחה וחברים. אם אתה מאמין שהרעיון שלך יכול להצליח, ייתכן שתוכל לחפש מימון נוסף ממשקיעים.

לאחר זיהוי שוק הנישה שלך, תצטרך לחקור את הזמינות של מימון הון סיכון. זו אפשרות נהדרת ליזמי תוכנה. מימון הון סיכון שימש למימון מוצרים דומים על ידי חברות רבות. מימון הון סיכון אומר שתצטרך לוותר על הון עצמי. התחל בשיחות עם בני משפחה וחברים שהשתמשו במוצר התוכנה. אולי תרצו גם את המשוב שלהם.

מימון הון סיכון נדרש לפני שאתה יכול להתחיל חברת התוכנה שלך. השקעה זו תאפשר לכם לשווק תוכנה זמינה מסחרית. אתה יכול גם לבדוק שותפויות עם חברות אחרות בתעשייה שלך. הון סיכון הוא לא האפשרות היחידה שלך. גם משקיעי אנג 'ל ובני משפחה יכולים להיות אופציה. עם זאת, המפתח להצלחה בעסק הזה הוא למצוא משקיע שמעוניין ברעיון שלך. אתה צריך להיות בטוח ביכולת שלך לגדל את עסקי התוכנה שלך.

מה מציעים בתי תוכנה?

בתי תוכנה מציעות יתרונות רבים, אבל לעסק שלך יהיו בעיות ארגוניות ייחודיות. צוות הניהול של בית תוכנה חייב להיות מסוגל לתאם את עבודתה. חיוני לארגן בית תוכנה. בית תוכנה מנוהלת היטב יכולה להפחית את ההבדלים בין מחלקות או צוותים. ארגון תוכנה חזק הוא המפתח להצלחה עסקית. לעסק מצליח יכולים להיות מספר עובדים, ובית תוכנה יכולה לעשות את כל ההבדל.

SAP מציעה שירותים מסחריים רבים בנוסף לתוכנה לעסקים. בתי תוכנה יכולות להציע שירותים לחברות הדורשות מוצרים אלה. לבתי תוכנה יש את היכולת לשפר את התפוקה של הלקוחות על ידי מתן שירותים אלה. התאמה אישית היא המפתח לתוכנה הטובה ביותר. ברגע שיש לך רעיון, הגיע הזמן להחליט איך תשתמש בו. על ידי שימוש במערכת CRM, אתה יכול לשפר את היעילות של העסק שלך. פתרון תוכנה יעזור לך ליצור סביבה שמעודדת תרבות חברה חיובית.

זה יכול להיות קשה לנהל בית תוכנה. צוות מאורגן היטב יוכל לתאם את כל היבטי החברה תוך הבטחת ההצלחה והכדאיות של מוצריה. חיוני שהחברה תהיה מאורגנת בדרך שתועיל לכל הצדדים. חשוב שיהיה ארגון בנוי היטב. אין שיטה טובה יותר לנהל עסק תוכנה. אין דרך אחת להצלחה.

למרות הקשיים בבניית חברה שמוכרת תוכנה, אסטרטגיית הצמיחה האגרסיבית של החברה התגלתה כהצלחה. בתחילת 2020, היא שכרה צוות הנהגה חדש, כולל מנהל לשעבר של SAP. כדי להרחיב את נוכחותה באירופה, היא שיתפה פעולה עם אקו מר, חברת מחקר גלובלית. בתחילת 2020, הוא השיג מתקן חוב משמעותי מבנק קומריקה. חברת התוכנה מתכננת להרחיב את השפעתה במרחב CXM בעזרת קרנות אלו.

לחצו כאן למציאת ביטמן, בית תוכנה