צמחים מלאכותיים

בין אם ברצונך להוסיף יופי טבעי לבית או למשרד, ובין אם ברצונך ליצור מראה מסחרי יותר לעסק שלך, ישנן מספר דרכים להשתמש בצמחים מלאכותיים. ניתן לרכוש ולהתקין צמחים מלאכותיים שנועדו להיראות כמו צמחים אמיתיים, או אפילו לקנות מטעים, סירים ואביזרי צמחים מלאכותיים אחרים

כמה זמן הצמחים המלאכותיים מחזיקים מעמד בחוץ?

הצמחים המלאכותיים בחוץ הם דרך טובה לתת לפטיו או לאזור החיצוני שלך תחושה מרעננת. הם יכולים גם לעזור למלא מקומות ריקים. עם זאת, הם יכולים לדעוך עם הזמן.

הדרך הטובה ביותר לגרום לצמחים המלאכותיים שלך להימשך זמן רב יותר היא לחזות אותם. זה כולל לרסס אותם עם ספריי הגנה אולטרה-סגול. זה רעיון טוב לרסס את הצמח כמה פעמים בשנה כדי להרחיק ממנו את קרני האולטרה סגול. אתה יכול גם לשמור את הצמחים שלך באזור מוצל כדי למנוע מהם לדעוך.

עליך גם לסובב את הצמחים המלאכותיים שלך באופן קבוע כדי למנוע דעיכה הדרגתית. הדבר חשוב במיוחד אם הצמח חשוף לאור השמש. זה בגלל שיותר אור שמש פירושו יותר קרני אולטרה סגול.

טיפ גדול נוסף הוא לבחור את הצמחים שלך בתבונה. למשל, פרחים מלאכותיים הם האפשרות הטובה ביותר כי הם יכולים להימשך חודשים. הם גם מגנים עליך מפני הגשם והרוח. עם זאת, הם דורשים אבק וניקיון קבועים.

הדרך הטובה ביותר לחזות את הצמחים המלאכותיים שלכם היא לקנות מוצרים שעשויים מחומרים עמידים. אתה יכול גם לבחור צמחים שיש להם מגן אולטרה-סגול. הגנת ה-UV בנויה לתוך החומר במהלך תהליך הייצור שלו.

הדרך הטובה ביותר לשמור על הצמחים שלך מחפש הכי טוב שלהם הוא לסובב אותם באופן קבוע. זה גם ישאיר את הצבע אפילו עליהם.

האם צמחים מלאכותיים מיושנים?

לשים צמחים בבית שלך יכול להיות מגביר מצב רוח נהדר. הם גם עוזרים לטהר את האוויר מחלקיקים מזיקים. צמחים גם עוזרים לנקות פחמן דו-חמצני, והם מייצרים ריחות טבעיים נעימים.

בעוד שצמחים אמיתיים יכולים להיות יקרים ודורשים הרבה עבודה, ניתן למצוא בקלות צמחים מזויפים בפחות מכמה דולרים. אתה יכול גם למצוא אותם במגוון סגנונות וגדלים, מה שמאפשר לך ליצור מראה מותאם אישית.

רכישת צמחים מלאכותיים היא גם אפשרות טובה עבור אנשים אלרגיים לצמחים אמיתיים. הם עשויים מחומרים לא רעילים, ולעיתים קרובות ידידותיים לילדים. הם גם אינם זקוקים למים או להפריה.

צמח מזויף איכותי יכול להימשך כל החיים אם מטפלים בו היטב. יש יצרנים שאפילו מציעים טיפולי אולטרה סגול כדי למנוע דעיכה. כמה צמחים מזויפים מגיעים גם עם אדמה מזויפת או אבק, מה שנותן להם מראה מציאותי יותר.

כאשר קונים צמחים מלאכותיים, חשוב לחשוב היכן הם ימוקמו. חלק מהצמחים המזויפים נראים יותר מציאותיים באזורים של אור שמש ישיר, ואחרים מתאימים יותר לחדרים שאינם חשוכים.

שיקול נוסף הוא האם הצמח יכול לשרוד בביתך. ניתן למצוא צמחים מלאכותיים שעשויים ממשי עמיד בפני מזג האוויר או מחומרים ממוחזרים, והם יימשכו כמה חודשים או אפילו שנה.

כיצד לנקות צמחים מלאכותיים?

שמירה על הצמחים המלאכותיים שלך נראה יפה דורש תחזוקה סדירה. עדיף לנקות צמחים מלאכותיים פעם בשבוע כדי למנוע הצטברות אבק. ניקוי הוא דרך קלה ומהירה לשמור על הצמחים המלאכותיים שלך נראים טוב.

הצעד הראשון הוא להסיר כל חלק נופל או רופף של הצמחים. הדבר כולל עלים, וינרי וטחב. עליך גם להסיר כל כימיקלים מאכלים שאולי באו במגע עם הצמחים. אם הצמח עשוי מפלסטיק, אפשר לנגב אותו במי סבון חמים. זה יעזור להסיר כל דבק שמחזיק את הצמח יחד.

ברגע שאתה מסיר את החלקים שאתה רוצה לשמור, אתה יכול להשתמש במברשת צמר רכה כדי לנקות את הצמח. אם אינך יכול להגיע לאזור מסוים, אתה יכול להשתמש במברשת נוצות כדי להסיר אבק.

לאחר הניקוי, אתם יכולים לשמור על הצמחים המלאכותיים שלכם נראים נהדר על ידי הוספת מעט רהיטים בליטוש בד מיקרו-סיבים לח. זה יעזור להאיר את צמחי הפלסטיק המלאכותיים שלכם.

תמיסה של 50/50 מים ואלכוהול יכולה גם להסיר עגמומיות מהצמחים המלאכותיים שלך. תרסס את הצמח בתמיסה ותאפשר לו לשבת חמש דקות. ואז לנגב את הלחות עם בד יבש.

פרטים נוספים בלינק המצורף: צמחים מלאכותיים: CASA VERDE