טפטים למטבח

טפחים למטבח יכולים להיות גם יפים וגם פונקציונליים, ויכולים לשמש לכיסוי הקיר כולו, אם רצוי. בחר דפוס שמחמיא לשאר העיצוב שלך, כך שאתה לא צריך להתמודד עם הצורך כל הזמן לשנות את הטפט. אפשר גם לבחור ציור קיר קליפה ומקל שניתן להסיר בקלות ולהחליפו בעוד העונות משתנות. אתה יכול לשנות את המראה של המטבח שלך כל כמה שנים על ידי שימוש בשיטה זו.

טפסי נייר במטבח אינם מומלץ, כפי שהם יהיו מוכתמים בקלות רבה. מוצרי מזון שונים, גריז ומשקאות יגרמו לנייר להיראות שחוק, ולעולם לא תוכל להסיר אותם ללא מאמץ רב. אתה יכול גם לבחור טפט בד מצופה. זה כיסוי בד. סוג זה של טפטים הוא גם עמיד יותר ויכול לעמוד הרבה התעללות, אשר אינו אפשרי עם נייר.

טפטי כביסה היא אפשרות נוספת עבור טפטים במטבח. טפט מסוג זה מוגן מפני לכלוך ומסומן על ידי ציפוי פלסטיק דק. יתר על כן, אתה יכול לנגב אותו נקי באמצעות בד לח, מבלי לדאוג לסימנים שיש לטפט. זה לא משנה אם אתה בוחר טפט ויניל או טפט כביסה. אתה צריך לחשוב על איך תוכל לנקות אותו. ניירות ויניל וכביסה הם עמידים אבל אתה צריך לנקות אותו עם חומר ניקוי קל כדי להסיר שאריות.

בחירת טפט למטבח היא החלטה קשה. בעוד השימוש המסורתי בטפט במטבחים מוגבל, הוא יכול לספק למטבח שלך תוספת של סגנון. לדוגמה, אתה יכול להוסיף טפט גזע עץ למטבח שלך, אשר יגרום הסכינים ומזלגות שלך בולטים. אדום יכול גם להיות צבע מגרה ולהגביר את הביטחון העצמי. הצבע הכחול מרגיע ומקדם הרמוניה וקלות במערכות יחסים. בחירה מצוינת למטבח היא בצבע כחול בהיר.

טפט כביסה הוא אפשרות נהדרת אם אתה רוצה להפוך את המטבח שלך לבולט. לטפט מסוג זה יש ציפוי פלסטיק דק המגן על הדפוס המודפס על נייר הבסיס. זה הופך אותו עמיד למים ועמיד בפני כתם, וזה מאפשר לך בקלות לנגב לכלוך וכתמים בעזרת בד לח. טפט במטבח צריך להיות מעשי ועמיד, והוא חייב להיות עמיד וניתן לכביסה. אם אתה רוצה עיצוב אופנתי ומעשי, אתה יכול גם לבחור הדפסה שיש לה דפוס שמתאים לשאר החדר.

יש טפטים פשוטים ואילו לאחרים יש דפוסים תוססים. בכל מקרה, אתה צריך לבחור טפט שמשקף את האישיות שלך ומשלים את שאר העיצוב שלך. אתה יכול לבחור תבנית נועזת באותו צבע כמו המטבח שלך או טפטים פרחוניים. טפטים מודרניים במטבח יכולים להיות יותר מעניינים מאשר מסורתיים.

טפטים למטבח יכולים לבוא בחומרים רבים. זה יכול להיות עשוי בד או ויניל מגובה נייר. אם אתה לא אוהב להשתמש בד, לשקול באמצעות ויניל מגובה נייר. תלוי בסוג הטפט, הוא עשוי מחומרים שונים. גורמים נוספים שיש לשקול כוללים את המרקם והמרחב. ודא שאתה שוקל את המרחב שאתה מכסה בעת בחירת טפטים.

אתה יכול לבחור כל סוג של טפט למטבח שלך. אולם חשוב לשקול את החומר ואת הצבע. זה יימשך זמן רב ולא ידעך באור השמש אם זה מגובה בנייר. מצד שני, אם אתה מחפש משהו עמיד יותר, אתה יכול ללכת על גרסה מכובסת שלו. קל לנקות את הטפטים האלה והם יימשכו זמן רב יותר.

יש הרבה דפוסים וצבעים לבחור מהם, בנוסף לצבע. טפט בעל שני צבעים הוא אפשרות נהדרת אם אתה רוצה להוסיף אישיות למטבח שלך. זוהי בחירה מצוינת אם אתה רוצה להוסיף קצת אופי לקירות שלך. טפטים טבעיים יגרמו למטבח שלך להיראות אלגנטי. אם אין לך מושג על הצבע, אתה תמיד יכול להשתמש בטון ניטרלי במקום.

פרטים נוספים: http://טפטים למטבח – dtapet.com