טיפים לבחירת וילונות לבית שלך

וילון לבית

ישנם גורמים רבים שיש לשקול בבחירת וילונות לביתך. הגורם הראשון הוא הנושא של הבית שלך. אתה לא רוצה את אותם וילונות בכל החדרים. זה יגרום לבית שלך להיראות מעופש. בחר וילונות נמרצים שנותנים לכל חדר את האישיות הייחודית שלו. וילונות מונוכרום הם אפשרות טובה אם אתה מעדיף מראה מינימליסטי. אתה יכול לבחור להשתמש בבדים צבעוניים ואקלקטיים יותר אם אתה מעדיף סגנון בוהו-שיק.

ברגע שיש לך הוקם הנושא של הבית שלך אתה יכול להתחיל לחפש וילונות. אתה עלול להיות מופתע מההבדל שכמה וילונות שונים יכולים לעשות לבית שלך. וילונות שיגרמו לחדר שלך להיראות גדול יותר יהיו הטובים ביותר. חשוב על מטרת כל חדר. אם יש לך חדר שינה, אתה רוצה להשאיר את האור בחוץ ולחסום כמה שיותר. אם יש לך סלון או חדר טלוויזיה, אתה רוצה לשמור על החום בפנים. אם יש לך חיות מחמד או ילדים, אולי תצטרך לקנות בדים עמידים יותר שיהיו קלים יותר לניקוי.

תחשבו איזה סוג וילונות לבית אתם רוצים:

אתה צריך לחשוב על המטרה של וילונות לפני שאתה קונה אותם. וילונות משמשים ליצירת תחושת פרטיות ואווירה בחדר. וילונות מספקים פרטיות כמו גם חום והטבות חיסכון באנרגיה. יש הרבה סוגים וסגנונות של וילונות. אתה צריך למצוא השראה מבתים אחרים כדי לעזור לך לבחור את הנכון. בצע את עצתם של מומחים ולבחור וילונות התואמים את הנושא של הבית שלך.

לאחר שבחרתם את הצבע והתבנית הנכונים, מדדו את החלונות. גובה החלונות שלך יכול להשתנות בכמה סנטימטרים. כדי לקבוע את גובהם, למדוד את המרחק מהתקרה. אם יש לך יותר מחלון אחד, השתמש בגובה החלון הקרוב לתקרה בתור אזכור. לאחר מדידת אורכו ורוחבו של כל חלון, מודדים את רוחב הווילון.

הסגנון של הווילונות שלך צריך להתאים עם העיצוב הכללי של החדר. אם יש לך בית בסגנון מודרני, אתה יכול ללכת עם וילונות קטיפה נפוחים. אם יש לכם בית מסורתי, אתם צריכים לבחור וילונות קלים ואווריריים יותר. אתה יכול גם לשקול את סוג הכותרת לווילונות שלך. ודא שהמסך תואם את סגנון החדר ואת הנושא הכללי של ביתך. הווילונות שבחרת לחדרים שלך חייבים להתאים לעיצוב שלך.

כאשר בוחרים וילונות לבית, שקול את סגנון ביתך. למבט קלאסי, לבחור וילונות בבורגונדיה עמוקה. בית כפרי יראה נהדר עם צבע נייטרלי. וילונות כהים הם הטובים ביותר עבור בתים עכשוויים. הם ישתלבו בעיצוב החדר ויגרמו לו להיראות יותר אופנתי. אתה יכול להוסיף כותרת של צבעים שונים אם אתה רוצה.

אתה יכול לבחור איזה סוג של וילונות אתה רוצה לקנות בהתבסס על הסגנון של הבית שלך. וילונות קטיפה הם הטובים ביותר אם הבית שלך הוא מסורתי. חלל עכשווי עשוי לדרוש וילון פשוט יותר. תן דעתך לצבע מנוגד. באפשרותך גם לבחור כותרת מתאמת אם יש לך סגנון אקלקטי. הצבע של הבית שלך יהיה תפקיד מרכזי בבחירה שלך. אין לבחור את הווילונות אם הטיפול בחלון אינו מתאים למוטיב המועדף עליך.

חשוב לבחור את הווילונות המתאימים לבית שלך. הם יכולים להוסיף אופי לחדר וצריכים להיות מושכים גם ביום וגם בלילה. את צריכה לשים לב למראה ולסגנון של החדר לפני שאת בוחרת את הווילונות שלך. אם אתה רוצה בית יפה, המסך הנכון צריך להיות הכי מושך אליך. אתה צריך גם לשקול את סגנון החלונות שלך. וילון יכול לשפר את היופי של הבית שלך.